7772 Camébrosch
silver gilt, 1919, height: 5 cm cm, sprucken.
Sold: SEK 150
Sold den 28 mars 2016 -
8369 Camébrosch
förgyllt silver, finska stämplar, höjd: 7 cm
Sold: SEK 650
Sold den 22 september 2008 -
7721 Camébrosch
Förgyllt silver, 1917
Sold: SEK 800
Sold den 8 januari 2007
Föremål som liknar camébrosch Förgyllt silver
- Matches
- alla
- Show all